תעשיות עץ ויצמן

 

מרכז הזמנות
 09-8842424
רחוב האורג 23 נתניה
תעשיות עץ וירן
דף הבית >> מוצרי D.I.Y
 
מוצרי DIY (עשה זאת בעצמך)

אם אתם רוצים ריהוט במחיר זול ובעיצוב שיתאים בדיוק למידות שלכם, מוצרי DIY של וירן הם הפיתרון המושלם.
איך זה עובד?
נניח שאתם רוצים לבנות שידה, ואתם רוצים שהיא תתאים בדיוק לעיצוב ולמידות שיש לכם בבית. אתם גם לא רוצים להשקיע המון כסף וללכת לנגר. במקום להגיע אילנו לחנות, ולבחור לכם את חלקי הריהוט שמתאימים לכם, בעזרת יעוץ מהצוות המקצועי.  בנוסף, אנחנו יכולים לחתוך לכם  את חומרי הגלם למידה המדויקת, וללטש ולעגל היכן שצריך. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לצבוע בלכה ולהרכיב את החלקים בבית. אם יש לכם "ידים שמאליות" , נוכל גם להרכיב את הרהיט אצלנו, ועדיין זה יהיה יותר זול מללכת לנגר.
למה דווקא אצלנו?
וירן תעשיות עץ היא היצרנית היחידה בארץ של משטחי עץ מלא, המתאימים לריהוט פנים בשיטת DIY (עשה זאת בעצמך).  ברשותינו מגוון עצום של מידות, מה שמבטיח פיתרון לכל דורש עם פחת מינימלי. 
משטחי האורן מגיעים בעוביים 18, 28 ו 38 מילימטר, באורכים של 60 ס"מ עד 390 ס"מ, וברוחבים של 20 ס"מ ועד 124 ס"מ. בנוסף, ישנם משטחים מיוחדים למדפים ושולחנות, מאורן, אלון בוק ומייפל, אשר מגיעים פאזה מכל הכיוונים. 


בתמונה- דוגמא לכוננית שאפשר לבנות בעזרת מוצרי DIY

האיכות שלנו
בניגוד למתחרים המיבאים משטחי עץ מעץ אורן באיכות נמוכה, (המקורו בדרום אמריקה או מרכז אירופה, בדרך כלל), וירן מיצרת משטחים מעץ אורן פיני, שהוא האורן האיכותי ביותר. צפיפות הסיבים שלו מקנה לו חוזק ועמידות גבוהה בהרבה משאר האורנים. 
בתמונה -הבדל בין אורן פיני לאורן דרום אמריקאי. היזהרו מחיקויים.
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לייבסיטי - בניית אתרים